Banyo Dolapları Modellerimiz

Show Mobilya Sizlere Avrupa'nın en şık banyo dolapları modellerini beğeninize sunuyor. Siz hayaledin bizler tasarlayalım.

Banyo Dolapları, Model 1

Banyo Dolapları, Model 2

Banyo Dolapları, Model 3

Banyo Dolapları, Model 4

Banyo Dolapları, Model 5

Banyo Dolapları, Model 6

Banyo Dolapları, Model 7

Banyo Dolapları, Model 8

Banyo Dolapları, Model 9

Banyo Dolapları, Model 10

Banyo Dolapları, Model 11

Banyo Dolapları, Model 12


Banyo Dolapları

2015’in yeni dolap modelleri ile evinizin dekorasyonunda şık dokunuşlar yapabilirsiniz. Pek çok banyoya uygun dolap çeşitleri piyasaya sürülmüştür. Modern, klasik ve marjinal tarzda ki her tür banyoya uyarlanabilen dolap çeşitleri bulunmaktadır. Banyo dolapları son yıllarda rengârenk çeşitleri, modern çizgileri ve farklı dokunuşları ile evinizin havasını değiştirecek ve evinize hava katacak pek çok model çeşidini içinde barındırmaktadır. Show Mobilya yeni Banyo dolapları ile evinizin dekorasyonunda şık dokunuşlar yapabilirsiniz. Pek çok banyoya uygun dolap çeşitleri piyasaya sürülmüştür. Modern, klasik ve marjinal tarzda ki her tür banyoya uyarlanabilen dolap çeşitleri bulunmaktadır. Banyo dolapları son yıllarda rengârenk çeşitleri, modern çizgileri ve farklı dokunuşları ile evinizin havasını değiştirecek ve evinize hava katacak pek çok model çeşidini içinde barındırmaktadır.


Banyo Dolabı Modelleri

2015’in banyo dolabı modelleri, bu yıl daha renkli ve daha modern banyo dolabı modelleri ön plana çıkıyor. Banyo dolapları, içine havlularınızı, bornozlarınızı ve kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz bir yapıda olması gerekir. Son yıllarda dokusu farklı ve desenli banyo dolabı daha çok tercih ediliyor. Banyo dolapları, neme, suya ve ısıya dayanıklı olmalıdır. Neme dayanıklı olması banyo dolapları için önemli bir özelliktir. Yoksa çok para vererek aldığınız dolaplarınız kısa bir süre içinde kabarıp dokusu kalkabilir ve kullanılmaz hale gelebilir. Bu yüzden banyo dolaplarınızı seçerken sadece görüntüsüne değil suya ve neme de dayanıklı olup olmadığına dikkat ederek tercihinizi yapmalısınız. Bunun Show Mobilya sizler için en iyi yol olacaktır.


Banyo Dolabı Fiyatları

Banyo dolabı fiyatları bu konuda kişiye az çok bilgi vermektedir. Çok ucuza aldığınız bir mobilyanın kullanım ömrü kısa olurken ortalama fiyatlara aldığınız bir mobilyanın kullanım ömrü çok daha uzun olmaktadır. Bunların yanı sıra sizin mobilyaları nasıl kullandığınız ile de alakalı olarak her mobilyanın belirli bir ömrü bulunmaktadır. Bu noktada dayanıklı olan Show Mobilyanın büyük önem taşıyan banyo dolabı fiyatları geliyor akla.©2015 Ev Daire Günlük , Bütün Hakları Saklıdır.