Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları

Bebek Odası en değerlilerimiz için eşsiz bir yapı mimarı demektir. Bizler ailelerimizin en sevimli bireyleri için birbirinden güzel bebek odalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Aşağıdaki bebek odası  Modelleri herhangi birisini beğenip bizlerle iletişime geçtiğiniz taktirde sizlere gerek fiyat gerek ise fikir olarak gerekli önerilerde bulunabiliriz..

GSM : 0 216 471 2591
0 532 364 4652
0 531 012 03 34
 

Sayfa : 1 - 2

Show kız ve erkek bebek odası modeli

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 1

bebek odası modelleri ve fiyatları

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 2

ucuz ahşap bebek yatağı

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 3

www.Showmobilya.com/bebek_odasi.aspx

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 4

istanbul ucuz bebek odası takımları

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 5

bebek odası fiyatları

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 6

bebek yatağı fiyatları ve modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 7

Ahşap tasarım bebek odası malzemeleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 8

Bebek Odaları

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 9

ucuz bebek odaları

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 10

antika beşik fiyatları

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 11

şık kız bebek odası takımları en ucuz nerede

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 12

erkek bebek beşikleri ve fiyatları

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 13

yeni doğan bebek odası yatağı kışlık

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 14

temizlenmesi kolay bebek odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 15

mavi renk oda modelleri

Bebek Odası Modelleri Ve Fiyatları Model 16

Sayfa : 1 - 2


İdeal bebek odası modeli


Bebeklerimiz bizlerin en kıymetli varlıklarıdır onları korumak huzurla büyümesini sağlamak bizim için en önemli görev olacaktır bu sebeple bebeklerimizin iyi uyumaları için bebek odaları tasarlanmıştır. Ancak bebekler uyku konusunda hassas oldukları için en rahat uykuyu çekebilmeleri için konforu çok iyi bebeklerimizin kemik yapısına uygun rahatsızlık vermeyecek bebek odası modellerini kullanmamız gerekmektedir. Çocuklarınızın güvenle uyuyabileceği gözünüzü arkada bırakmayacak mobilyaları bulmamız gerekir bu konuda en iyi örnekler vardır ayrıca bebek odalarında sadece yatak değil bebeklerimizin biraz daha büyüdüklerinde oyun alanı olarak kullanacakları bir oyun alanını şimdiden tasarlamamız daha iyi bir hamle olacaktır. çünkü her çocuk odasında bir oyun alanına ihtiyaç duymaktadır. Sizler çocuğunuzun oyununu tamamladıktan sonra odasını toplamasını beklersiniz tasarladığımız modeller ve aksesuarlar ile bu sorun tarihe karışacaktır. Çocuklarınızın odasını sadece eşyalar ve oyuncaklar ile doldurmakla yetmez çocuğunuzun kullanacağı her ürünün rengarenk olması bebeğinizin hayal dünyasını genişletmesi ve renk uyumu sağlaması önemli olmalıdır. Bizler bütün bu detayları sizler için düşünüyoruz.


Bebek odası hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler


Bebek odalarını hazırlarken ilk öncelik evinizin gün içinde en yoğun ışık alan alanını seçmelisiniz. Bebeklerin gelişimi için bu önemli detayı göz ardı etmemenizi sizlere öneririm. Ayrıca kış mevsimlerinde odanın sıcaklığını arttırmak sizler için önemli bir avantaj haline gelecektir. ayrıca bebek odası ebeveynlerin odasına yakın olması gerekmektedir. Odanın duvar renginde mümkün olduğunca beyaz renkten kaçınmanız gerekmektedir. Beyaz direkt olarak göze temas ettiği için bebeklerinizin göz sağlığı tehlikeye girebilir. Bu nedenle soft renklerden yardım alınması gerekmektedir. Bebek odalarınızda tepeden aydınlatma yerine gizli türden aydınlatmalar ve abajur sistemi eviniz için önemli ve işinize yarayacak bir detay olmaktadır. Direk olarak alacağı ışınlar bebeğinizin huzursuz bir uyku geçirmesine neden olacaktır. bebek odasına halı seçerken kolay yıkanabilir olmasına özen gösterin özelikle çamaşır makinesinde yıkanabilecek olan halılar her zaman daha fazla rehavet görmektedir. Bebek odası mobilyası alırken mobilyanın oksijen alabilmesi için ladin ağacından olmasına özen gösteriniz. Kaplaması olarak kalitesiz boyaları tercih etmeyin onlar kanseojendir ve bebek sağlığına karşı olumsuz etkileri vardır.


Bebeğinizin Yatağı Nasıl Olmalıdır. ?

hassas olan vücüt yapıları için bebeklere aşırı sert yataklar almanızı tavsiye etmiyorum. Bununla birlikte aşırı yumuşak yataklar kullanmanızda sizlerin zararına olucaktır. Sert yataklar bebeğinizin kaslarını yorucağı için uykusuzluğa yol açıcaktır. Yani tam değilde yarı ortapedik yataklar idealdir bebekler için, pamuksal ürünleri kullanmak doğru değildir. Bu arada önemli olan birşey daha kesinlikle ikinci el bir yatak kullanmayın çocuğunuz için çok tehlikeli olucaktır. Temizlik ve hijyen açısından yıkanmaya dayanıklı yatak koruyucusu kullanmalısınız. Çarşaflarınız sağlamlık ve toplanmaması için lastikli ve dayanıklı olmalıdır. Yastık ve yatak örtüleri pamuk olmalıdır.

Özel Ölçü Bebek Odası Takımları

Bebekleriniz için oluşturacağınız odalar için büyüklüklerini kendi isteğinize göre özel ölçülerde hazırlamak istiyorsanız özel ölçü bebek odası takımı çeşitlerimize bakmanızı tavsiye ederiz. Standart ölçüler veya herhangi bir farklı ölçüdeki mobilyalara sahip olablirsiniz. Her türlü odaya uygun özel bebek odası takımları bizde mevcuttur. Bebekleriniz doğduğunda direk olarak bir oda gerekmektedir ama oluşturulcak olan oda eve uyumlu olmalıdır evinizde asla kalabalık yaratmamalı ve bebeklerinizin huzurla uyuyabileceği odaların hazırlanması gerekmektedir.

Peki yatak oyuncakları neler olmalıdır. ?

Bebeğin erişemeyeceği özellikle onun huysuzluk zamanlarında neşesini ve dikkatini dağtıcak bir asılı oyuncak grubu tercih edilebilir, Bunun yanında duvarlara beşiğe yakın kısımlara kahraman veya çizgi film resimleri yerleştirilebilir. Dokununca ses veren beşik özellikleri eklenebilir vs.

Bir Bebek Odası Takımda Hijyen Ve Sağlık

Bebek Odaları konfor açısından oluduğu gibi modelleri olarak sağlık açısındanda önem arzetmektedir.Günümüzde bir çok etkenden oluşan hastalık mevcuttur. Bunlar için alınması gereken en sağlıklı önlem yöntemi kaliteli bebek odalarından faydalanmaktır. Zaten doğal olarak bir ürünü karşılaştırınca fiyat ve özellik olarak ciddi farklar varsa ortada, aslında ortada olan hayat ve sağlık konusudur. Tabi ki en pahalısı herzaman en iyisidir demek gibi bir yöntemimiz yok ancak ucuzluk bazen ciddi sorunlara yol açabiliyor. Hijyen açısından her modelin kartında imzalı olması gereken ölçüm değerlerini incelemeniz gerekmetedir. Birde şöyle bir durum var bizler gibi bütün projeyi baştan çizip en ufak ayrıntısına kadar sizler için hazırlıyoruz. Atölyemizde sınırsız malzeme kalite değerleri ve hizmet bulunmaktadır. Ürünlerinizi sizlerin belirlediği fiyat aralığında yapıyoruz. En önemlisi sağlık ve kaliteyi sizlerin gözleri önünde yapıyoruz. Ürünün başından sonuna kadar hazırlanmasını takip edebiliyorsunuz.

Bütün kullanılan malzemelerin özelliklerini, fiyatlarını , tse vs. belgelerini sizlerle paylaşıyoruz. İstenildiği taktirde ürünün bütün parçalarını sizler temin edebiliyorsunuz. Bizlerin sizler için yapabilceği en güzel projeler ustalık ve sanat olarak değerlendirilebilir. Şuanki piyasadaki hazır ürünleri sizlerin sağlıgınızı hice sayan diğer firmalar gibi değilde herşeyi tek tek kendi ekibimizle yapıyoruz. Hemde neredeyse yarı fiyatına bizler ustalık aşamasını geçeli yıllar oldu. Sizlerin hayalinizdeki bebek odaları modellerini sanat ile güzelleştiriyoruz. Biraz bu tasarımlarımızdan bahsedelim;

Tasarımlarımız incelik ve zariflik bazlı olarak tasarlanmaktadır. Üretim malzemeleri ustalıkla ve kaliteyle kesinlikle kanserojen madde içermeksizin belgeli ürünlerden üretilmektedir. Şuan gidip hazır bir ranza yada yatak odası veya bebek oda modeli aldığınızda kesinlikle kanserojen bir organizma bulunucaktır. Bu yüzden bütün sistemler aşikar olarak güvenli olmalıdır. Veya bir ranza alıyorsunuz ama çocuklarınız demirden olduğu için belkide yaralanıyorlardır. Bu yüzden bizler doğanın bizlere en değerli hediyesi olan ahşapları desenlerimizle hayallerinizle sizlerle süsleyip güvenli bir yaşam sahası haline getiriyoruz. Gerek yeni evli çiftlerde gerekse uzun yıllarını birbirine adamış çiftlerde bu özverimizi devam ettiriyoruz. Bizler bu modelleri üretirken en kaliteli boyalardan faydalanmaktayız. Özellikle ahşaplara hayat vermek kadar değerli bir işlem olamaz. Sizlerin isteği üzerine yıllardır sizlerin hizmetinizde olan ahşap olarak bütün ürünlerinizin boyadan tamiratına kadar aklınınza gelicek bütün bakımlarını üstlenmekteyiz.

Nasıl mı ?


Örnek veriyim ahşap bir ranza modeliniz var: Bizler ilk önce yaşından dolayı oluşabilcek sağlamlık testlerini gerçekleştiriyoruz. Bununla beraber ahşaplarınız alt verniklerini koruyucu parçalarının desteklerini ve orjinalliklerini bozmayacak şekilde güvenliklerini temin ediyoruz. Bununla beraber ürününüzü kesme ve yaralama gibi kıymıksal parçalarını yoketmek için zımpara yardımı ile temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu aşamadan sonra sizlerin zevklerinizin tatmini için mobilyanızı astarlıyoruz ve istenilen boyama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İşlemlerimizin hepsi tamamlandıktan sonra sizlerin konforu için güzel kalitelibir yatak tasarımı ve organizasyonunu gerçekleştiriyoruz. Sizleri yapım atölyemizde görmekten mutluluk duyarız.


Bebek Odası Bizce Nasıl Olmalı ? Hemen Okuyoruz;

Show Mobilya'nın yaptığı araştırmalar sonucu ortalama bir bebek odası 10 ile 15 m2 alana sahip en az bir tane penceresi olan bir oda içerisinde olmalıdır. Bu ortamın özellik hava tahliyesi ve çocukların gelişimi için vazgeçilmez olan güneş ışığını barındırması çok önemlidir. Bu standartlar özellikle sağlık açısından vazgeçilmez bir unsurdur. Devam ediyoruz;
Araştırlarımız neticesinde , odaların kuzey doğuda olması gerekmektedir. Veya en kötü ihtimalle kuzey-batıda olması sağlıklı olucaktır. Bu kurallar doğrultusunda güneşten faydalanmada en yüksek seviyeye çıkacaktır. Çünkü güney batarken ve doğarken oda ışık alıckatır. Evlerimizin güney tarafındaki odaların çoğu özellikle yaz mevsimlerinde çok sıcak olduğu için kaçınılmalısınız.

bebek mobilya üretimleri

Show mobilya çocuk ve bebek mobilya üretimlerinde her zaman en üst kademeyi hedeflemek istiyoruz devamında sizler ile ilgili görüşlerinizde mobilyada sizlere her zamankinden daha iyi bir mobilya hizmeti sunulacaktır bu süreçle birlikte Show mobilya hedef çıtasını bir seviye daha arttırıp sizlerin görüşlerinide olduğundan daha iyi bir şekilde kazanacaktır Ayrıca çilek mobilya 25 yıllık deneyimi ve imalat teknolojilerinde son noktaya çıkan, üretim tesisleriyle, çocuğunuzun sağlığını korumak için gerekli olan tüm zararsız hammaddeleri, ürünlerinde kullanıyor.


Zamanın En Dayanıklı Bebek Odası Modelleri Sistemi

Show Mobilya bebek odası modelleri olarak Belirli kategoriler başta olmak üzere mobilya tasarımları üzerinde tecrübesini gün geçtikçe zirvede tutmaya devam ediyor. Sanatsal bir açıdan bakıldığında Show Tasarım şirketi belirli kurum ve kuruluşlara bağlı kalmaksızın hayata dair tasarımlara devam ediyor. Bu kategoride 7.başarı serfitikamızı almış bulunyoruz. Duygusal açıdan büyük bir başarı ve sevgi beslenmesinin sebeblerinin başında bizler için küçük olsada başarmak açısından destekler büyük ölçüde oluşmaktadır. En iyi klasik şehirli yada modern bebek odası modellerini sizler için devamlı geliştirip hizmete sunmaya devam ediyoruz. İstanbul Anadolu yakaısnda bulunun Sergi dükkanımızda sizler haftanın hergünü misafir edebilir birbirinden şık tasarımlarımızla tanıştırabiliriz. Tasarım ailemiz mali açıdan piyasaya orantılı olarak bakıldığında oldukça esnek ve güvenvericidir. 21.yüzyıla bakıldığında tasarımsal olarak sorgulanamaz bir öncülüğe sahipiz. Mütevazı olmak gerekirse kurallara uyumlu bir süreç olarak değerlendirildiğinde modelsel anlamda yüzlere güldürebildik.

Değişik tarzlarda destek verebildiğimiz gibi, Bebek odası modelleri ve fiyatları olarak farklı bir boyutta savaşıyoruz. Buna savaş adını vermemizin sebebi durmadan bir yenilenme ve çabalama içerisindeyiz. Özellikle misafirleriniz için pahabiçilemez bir sistem kuruyoruz. Misafir odalarında hatta degişik konuk ağırlama salonlarında olsun sınır tanımıyoruz. Evlerinizi küçük cennet yerine getirebilmek sizlerin fikirlerini düşüncelerini ve hayallerini gerçekleştirmek sizlerin hakkında küçük sevimli bir tasarım çemberi oluşturmak sizleri orada huzur içerisinde olmanızı sağlayabilmek için çabalamamıza desteklerinizle devam ediyoruz.

Ahşap olarak kültürel ilerlemeyi aşkla yapıyoruz ; doğru orantılı olarak bakılırsa ahşap modellerimizde başta ranza modelleri olarak ranza modelleri ve fiyatları olarak bunların yanında bebek odası olarak

bebek odası modelleri

olarak Romantik tasarımlarımız olduğu bir gerçek, gülümsememek elde değil firmamız şuana kadar yaklaşık 123 kadar çiftin ilk tasarımlarını üstlendik çoğusunun ilk bebeklerinin odalarını modellerini çıkarttık. Sizlerin hayalleri hepsi bu..
Bebek odası modelleri olarak şuan totalde 240 kadar tasarım ve örnek projemiz mevcut olmakla beraber sizlerin tasarımlarını hayata geçirebiliyoruz. Showmobilya.com sitesi tasarımlarımız bölümünden kontrolünü sağladınığınızda sizlerin fikirlerinden çıkan tasarımlara erişebilirsiniz. Harika olan aslında sizlerin fikirlerini buşekilde hayata geçirebilmemiz. Bu bizlerin en gururverici yanımız. Show Mobilya Ailesine katılmak asılnda çok kolay birtıkla sizlerin hayalleri sizlerin gerçeginiz olabilmektedir. Bebek odası modellerimiz fiyatlarımız bakımından en uygun kategorilerimizdendir. Yeteneklerimiz aşk gibi sağlam tutkulu ve devamlı olan memnuniyet sağlayan kaliteli bir sistemdir. Rüyalar kadar tatlı olabilen çocuklarınız için neden güzel bir bebek odası modelini sahip olmayın ki sıra sizlerle güzel bir tasarım yolculuğuna çıkmakta..


Bebek Sağlığı ve Bebek Odaları

Bebek odası modelleri bebeklerin sağlıkları ile doğru orantılıdır. Özellikle piskolojik olarak bebek odası modelleri çocuğun gelişim evlerini olumlu yada olumsuz etkileyebilmektedir. Bu yüzden bebekleriniz için oda tasarlarken dikkatlerin yüksek olmasına özen göstermeliyiz. Örnek vermek gerekirse çocuklar örnek alma bilinçaltına kazıma süreçlerindedir. Taklit yetenekleri yüksek olan bebeklerin iyi bir örnek teşkil elen tasarımlara ihtiyaçları vardır.
Bebek Odalarında Kullanılması Gereken Maddeler;

  • Kesinlikle fazla kimyasal Bulunmayan Özel AHŞAPLAR,
  • %100 özel işlemeli Ahşap ürünler,
  • Sanayi malzelerinden en fazla %15 yararlanmak,
  • Koruyucu alaşım önleyici madde,
  • Paslanmaz çelik montaj araçları

Show Mobilya Tasarımlar sizler için tasarım atölyesinin kapılarını sonuna kadar aralamaktadır. Hemen iletişime geçin sizler misafirimiz olun Show Ailesine katılın İyi bebek odası modelleri sizlerinde hakkı

Bebek Odalarına Derin Bakış Show Mobilyada

Bebek Odası Modelleri denilince kararın ve yapıcılığın en önemli aşamalarını aslında ele almış oluyoruz. Nitekim ranza modellerini düşünün orada bir yaş aralığından çok tasarıma yada renklere bakılabilir ancak bebek odası modelleri öyle değil nedeni aslında çok basit niketim değerlendirmek istersek ; bebeklerimiz bebek odalarında çogunlukla vakit geçirdikleri için Daha edilgendirler yani gördükleriyle kendilerini ve yeteneklerini geliştirmek isteyeceklerdir. Mesela küçük çocucğunuzun odasında bir süperman resmi olsa ona benzemek isteyecektir. Onu örnek alacaktır. Bizlerde hayal etmesini istediğiniz dünyayı çocuklarınız için üşenmeden tasarlayacağız. Güzel Barbilerimizden Batman'lerimize kadar herşeyin aşina olduğu bebek odası modelleri ni sizler ve kıymetli çocuklarınız için hazırlıyoruz.. Bebeklerinizi Hayllerinizin İçerisinde Büyütün

Bebek Odalarında Tasarım Başlıkları

Bebek Odası Modelleri denilince kararın ve yapıcılığın en önemli aşamalarını aslında ele almış oluyoruz. Nitekim ranza modellerini düşünün orada bir yaş aralığından çok tasarıma yada renklere bakılabilir ancak bebek odası modelleri öyle değil nedeni aslında çok basit niketim değerlendirmek istersek ; bebeklerimiz bebek odalarında çogunlukla vakit geçirdikleri için Daha edilgendirler yani gördükleriyle kendilerini ve yeteneklerini geliştirmek isteyeceklerdir. Mesela küçük çocucğunuzun odasında bir süperman resmi olsa ona benzemek isteyecektir. Onu örnek alacaktır. Bizlerde hayal etmesini istediğiniz dünyayı çocuklarınız için üşenmeden tasarlayacağız. Güzel Barbilerimizden Batman'lerimize kadar herşeyin aşina olduğu bebek odası modelleri ni sizler ve kıymetli çocuklarınız için hazırlıyoruz.. Bebeklerinizi Hayllerinizin İçerisinde Büyütün

Bebek Odası Modelleri Neden Önemlidir ?

Show Mobilya Evimizin en değerli üyleri bebeklerimiz için konforlu tasarım açısından şahane mobilyalar üretmektedirler. Araştırmalara göre bebek odalarının çocukların piskolojik olarak gelişimlerinde büyük önemi vardır. Örnek vermek gerekirse bizim bebek odalarımızda çocukları eğitmek amacıyla değişik alanlar bulunmaktadır. Tasarımın bizim için hayellerin ötesinde yer kapladığının farkında olsak bile sizler için hayalin ötesinde bebeklerinizin gelişimlerini önemsiyoruz. Hemen İletişime geçin bebeklerinizin geleceğini siz belirleyin..

Kaliteli bebek odası modelleri

Yeni doğacak çocuğunuzu bir bebek odası takımı ile karşılamak istiyorsanız sizleri mobilya sektörünün lider firmalarından olan Show Mobilya’ya davet ediyoruz. Birbirinden sevimli ve kullanışlı bebek odası takımlarını kataloglarında bulunduran Show kalite ve uygun fiyat güvencesini sizlere sağlıyor. Sizler için hazırlamış olduğumuz Show Bebek Odası modelleri galerimizdeki örneklere göz atarak bebekleriniz için en güzel ve en uygun bebek odasını hazırlayabilirsiniz.


Düşlerinizdeki Bebek Odası Modelleri

Düşlerinizdeki renklerin ve kalitenin bir arada olduğu, kullanışlı sağlıklı ve şık tasarımıyla göz kamaştıran bir Bebek odası mı düşünüyorsunuz... En yeni Masif ve MDF Bebek odası modelleri sizlerin ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Bebeklerin güvenliği esas alındı. Sadeliği bile göz dolduran modeller üretildi. Bebek odası için kullanılan boyalar minik bebeklerin sağlığına uygun olarak seçildi.

Bebek Odalarında Yenilik

Bebekleriniz ve çocuklarınız en değerliniz ! Sizlerde çocuklarınızı en güzel ve en şık odalarınızda büyütün onlar için en güzel odanızı tasarlayın. Bizler Showmobilya.com olarak sizler için uygun odanıza bir cennet tasarlıyoruz. yeni bebek odası modellerimizle hemen tanışın Bir telefon kadar uzağız..

Bebek Odaları

Bebek Odası takımı çocuğunuz tarafından sıfır yedi yaş arasında kullanılacağı için ona temel yaşam prensiplerini kazandırmakta önemli bir rol üstlenecektir. Buna ilave olarak çocuğunuzun zevklerinin belirginleşmesinde rol oynayacağını düşünerek bebek odaları seçimlerinizi yapmalısınız. Örnek vermek gerekirse çocuğunuzun Galatasaraylı olmasını istiyorsanız odasında sarı ve kırmızı renklere yer vermeniz yerinde bir seçim olacaktır. Temel yaşam prensiplerini kazandırmak içinse odası tıpkı yetişkinlerin odası kadar özenli döşenmiş ve yine en az yetişkinlerin odası kadar düzenli olmalıdır. Çocuğunuz 0-7 yaş grubundan çıkıp, erişkin bir birey olma yolunda ilk adımlarını atmaya başladığında kendisi için gösterilen özeni de fark edecek ve çocukluktan kazandığı disiplinize olma alışkanlığı sayesinde de özgüveni yüksek bir birey olmaya başlayacaktır


Bebek odası Fiyatları

Bebek doğumlarının en çok yoğun olduğu zamanlara gelmiş bulunuyoruz. Çünkü alınan istatistiki bilgilere göre en çok doğum görülen aylar yaz ayları olarak karşımıza çıkıyor. Bu durum geçerli olmasa dahi yaz aylarında az sonra bahsedeceğimiz alt yapısal alışveriş konularına daha çok eğilim olduğundan en net şekilde bu tip gözlemleri yapabileceğimiz aylar olarak yaz ayları düşünülebilir. Yaz aylarında bebek doğumları ile birlikte bebek Odası için mobilya alışverişi de arıyor. Bebek Odası Fiyatları üzerinden genellikle seçimler yapılırken bir diğer taraftan da işlevsellik de anne babaların karar için düşündüğü en önemli konuların başında geliyor. Ancak genel eğilim bebek odası fiyatları üzerinden gerçekleşiyor.


Bebek Odası Modelleri

Yaz mevsimi en çok doğum olan aylar olarak istatistiklerden okunabilir bir bilgi olarak karşımıza çıkıyor. Bu bilgi kapsamında da en çok bebek ile ilgili alışverişlerin yapıldığı görüşüne de kolaylıkla ulaşabiliriz. Bu noktada bebek Odası için mobilyalar ve onu tamamlayan aksesuarların seçiminde anne ve baba adayları çok titiz davranıyor. Özellikle bebek odası modelleri seçilirken öncelikle bebeğin cinsiyeti ve ona bağlı olarak renklerin uyumu göz önüne alınıyor. Bu başlangıç ile birlikte herkesin isteği doğrultusunda uygun bebek odası modelleri arasında seçimler yapılıyor. Bu noktada bebeklerin daha huzurlu vakit geçirmesini sağlayacak araç ve gereçlerin modellerin içine koyulduğu da gözlerden kaçmıyor.©2015 Ev Daire Günlük , Bütün Hakları Saklıdır.