Ofis Mobilyası Modellerimiz

Show Mobilya Sizlere Avrupa'nın en şık ofis mobilyası modellerini beğeninize sunuyor. Siz hayaledin bizler tasarlayalım.

Ofis Mobilyası, Model 1

Ofis Mobilyası, Model 2

Ofis Mobilyası, Model 3

Ofis Mobilyası, Model 4

Ofis Mobilyası, Model 5

Ofis Mobilyası, Model 6

Ofis Mobilyası, Model 7

Ofis Mobilyası, Model 8

Ofis Mobilyası, Model 9

Ofis Mobilyası, Model 10

Ofis Mobilyası, Model 11

Ofis Mobilyası, Model 12


Ofis Mobilyaları

İnsan yaşamı çeşitli mekânlar içinde geçmektedir. Bu mekânlar amaçlarına uygun olmalı, kullanıcısına gerekli konfor standardını sağlamalıdır Mekân içindeki ısı, ışık, ses, renk gibi fiziksel etmenler ve donatı öğeleri, kişi gereksinim ve eylemlerine göre dengeli bir biçimde kurulmalıdır. Duvar, kolon, kapı, pencere gibi yapısal bileşenler kadar donatı, ofis mobilyası ve ofis koltukları gibi mekânsal öğeler de mekân oluşturmada çok etkili rol oynar. Donatı, renk ve dokusunun seçimi ile birlikte, ofis mobilyaları bunların mekân içindeki yoğunluk ve organizasyonu, o mekânın yaşanabilirliğini, olumlu yönde etkileyebilmektedir.


Ofis Mobilyası Modelleri

Modern hayatın içinde bir gününün neredeyse yarısını evinin dışında geçiren metropol insanları için gün boyu gördükleri ve kullandıkları ofis mobilya modelleri kuşkusuz çok önemlidir. Ofisinizde tercih edeceğiniz mobilyanın tarzınızı, kişiliğinizi ve zevklerinizi yansıtması önemli olsa da bununla beraber, ofis mobilyalarının ergonomik olması ve elbette sağlığınıza zarar vermemesi de çok önemlidir. Çünkü gün içinde saatlerce oturduğunuz ofis koltuğunuzdan, üzerinde çalıştığınız ofis masasına kadar tüm ofis mobilyaları modelleri özellikle bel ve boyun sağlığı açısından kritik öneme sahiptir. Ofis Mobilyası seçerken, öncelikle ofisinizin büyüklüğü elbette çok önemlidir. Küçük bir ofise alacağınız büyük masalı bir ofis takımı mekanı dar ve kasvetli gösterirken, geniş bir ofiste kullanılacak küçük masa ve parçalar mekanın bomboş algılanmasına neden olur. Bunun yanında, elbette faaliyet gösterdiğiniz iş alanı da ofis mobilyası seçiminizde kararınızı etkileyen en önemli öğelerin başında gelir. Çünkü her sektör farklı tarzda bir dekorasyona ve konsepte ihtiyaç duyar. Örneğin ciddiyet ve otoritenin hakim ve belirleyici olduğu bir hukuk ofisi ile yaratıcılığın ve esnekliğin ön planda olduğu bir reklamcılık ofisi hiç kuşku yok ki birbirinden çok farklı tarz ve temalarda ofis mobilyalarına ihtiyaç duyar,duymalıdır. Show Mobilya, eviniz için sunduğu sayısız alternatif kadar ofisleriniz için de birbirinden farklı seçenekler sunar. Yüzlerce mağaza ve binlerce çeşit ofis mobilyası ile Show Mobilya her zevk ve bütçeye uygundur.


Ofis Mobilyası Fiyatları

ofis mobilyası, sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Show Mobilya sektördeki tecrübe ve birikimi aradığınız sağlam, modern ve şık ürünleri ofis mobilyası fiyatlarını sizlere sunmaktadır. Kaliteli ürün yelpazesi ve özel tasarım ürünleri ile birçok özel ve kamu kuruluşunda ürünlerimiz kullanılmaktadır. Tüm ofis mobilyası ürünlerimiz 1. kalite suntalem ve mdf kullanılarak imal edilmektedir. Müşteri talepleri göz önüne alınarak keşif ve analiz çalışmalarımız sonrasında müşterimize en uygun ofis mobilya fiyatlarını sunmaktayız.©2015 Ev Daire Günlük , Bütün Hakları Saklıdır.