Oturma Grupları Modellerimiz

CKN Mobilya Sizlere Avrupa'nın en şık oturma grupları modellerini beğeninize sunuyor. Siz hayaledin bizler tasarlayalım.

Oturma Grupları, Model 1

Oturma Grupları, Model 2

Oturma Grupları, Model 3

Oturma Grupları, Model 4

Oturma Grupları, Model 5

Oturma Grupları, Model 6

Oturma Grupları, Model 7

Oturma Grupları, Model 8

Oturma Grupları, Model 9

Oturma Grupları, Model 10

Oturma Grupları, Model 11

Oturma Grupları, Model 12


Oturma Grupları

Yoğun bir günün ardından evinize vardığınızda, televizyon karşısında kahvenizi yudumlarken ya da misafirlerinizi ağırlarken oturma grubunun rahatlığı ve şıklığı ile size en iyi şekilde eşlik etmeli. Ckn Mobilya şıklığın farklı yüzleriyle işlendiği konforlu tasarımlar, fonksiyonel detaylarla zenginleştirilmiş oturma gruplarında hayat buluyor. Alabildiğine şık, rahat ve keyifli bir yaşam için farklı koltuk ve kanepe alternatifleri sizi bekliyor.


Oturma Grubu Modelleri

Oturma grupları modelleri, Koltuk takımları, Köşe takımları ve Salon takımlarını yataklı ve yataksız seçenekleriyle bu kategorimizde görebilirsiniz. En güzel ve En yeni Koltuk takımlarımızı, Köşe Takımlarımızı ve Oturma gruplarımızı tüm detaylarıyla inceleyebilir dilerseniz uygun fiyatlı modellerimizi, Türkiye'nin her yerinden ulaşabilirsiniz


Oturma Grubu Fiyatları

Değerli müşterimiz, Ckn mobilya oturma grubu fiyatlatında , en bol çeşit ve en uygun fiyat avantajı sunar. Yüzlerce model, modern, klasik, avangarde ve country koltuk takımları en uygun şekilde sahip olmak Ckn Mobilya ile bir telefon uzanığızda sahip olabilirsiniz©2015 Ev Daire Günlük , Bütün Hakları Saklıdır.